  • W3G710-GO85-21/F01 ebmpapst
1/1
  • W3G710-GO85-21/F01 ebmpapst
W3G710-GO85-21/F01 ebmpapst
No.W3G710-GO85-21/F01
SKU:
0 Sold
ebmpapst, Axial Fan, 710mm, 230V, 700W, 14420m³/h, 100Pa, 830rpm, 66dB
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
Quantity:
0 in stock