  • W3G910-KS35-03/F04 ebmpapst
1/1
  • W3G910-KS35-03/F04 ebmpapst
W3G910-KS35-03/F04 ebmpapst
No.W3G910-KS35-03/F04
SKU:
0 Sold
ebmpapst, Axial Fan, 910mm, 400V, 1770W, 29145m³/h, 185Pa, 850rpm, 79dB
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
Quantity:
0 in stock