  • S6E450-AF08-29 ebmpapst
  • S6E450-AF08-29 ebmpapst
  • S6E450-AF08-29 ebmpapst
1/1
  • S6E450-AF08-29 ebmpapst
  • S6E450-AF08-29 ebmpapst
  • S6E450-AF08-29 ebmpapst
S6E450-AF08-29 ebmpapst
No.S6E450-AF08-29
SKU:
0 Sold
ebmpapst, Axial Fan, 450mm, 230V, 140W, 4530m³/h, 45Pa, 890rpm
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
Quantity:
0 in stock