  • W4D500-ZL09-01 ebmpapst
  • W4D500-ZL09-01 ebmpapst
  • W4D500-ZL09-01 ebmpapst
1/1
  • W4D500-ZL09-01 ebmpapst
  • W4D500-ZL09-01 ebmpapst
  • W4D500-ZL09-01 ebmpapst
W4D500-ZL09-01 ebmpapst
No.W4D500-ZL09-01
SKU:
0 Sold
ebmpapst, Axial Fan, 500mm, 480V, 1090W, 10225m³/h, 240Pa, 1560rpm, 73dB
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
Quantity:
0 in stock