  • W4E560-GN03-01/F01 ebmpapst
  • W4E560-GN03-01/F01 ebmpapst
1/1
  • W4E560-GN03-01/F01 ebmpapst
  • W4E560-GN03-01/F01 ebmpapst
W4E560-GN03-01/F01 ebmpapst
No.W4E560-GN03-01/F01
SKU:
0 Sold
ebmpapst, Axial Fan, 560mm, 230V, 1010W, 11410m³/h, 120Pa, 1185rpm, 67dB
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
Quantity:
0 in stock