  • W6D910-GA01-01/S01 ebmpapst
  • W6D910-GA01-01/S01 ebmpapst
  • W6D910-GA01-01/S01 ebmpapst
1/1
  • W6D910-GA01-01/S01 ebmpapst
  • W6D910-GA01-01/S01 ebmpapst
  • W6D910-GA01-01/S01 ebmpapst
W6D910-GA01-01/S01 ebmpapst
No.W6D910-GA01-01/S01
SKU:
0 Sold
ebmpapst, Axial Fan, 910mm, 400V, 2480W, 32100m³/h, 150Pa, 885rpm, 70dB
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
Quantity:
0 in stock