  • W1G180-AB47-01/A04 ebmpapst
  • W1G180-AB47-01/A04 ebmpapst
1/1
  • W1G180-AB47-01/A04 ebmpapst
  • W1G180-AB47-01/A04 ebmpapst
W1G180-AB47-01/A04 ebmpapst
No.W1G180-AB47-01/A04
SKU:
0 Sold
ebmpapst, Axial Fan, 180mm, 48V, 95W, 925m³/h, 300Pa, 4600rpm
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
Quantity:
0 in stock