  • W3G910-GV02-01/F03 ebmpapst
1/1
  • W3G910-GV02-01/F03 ebmpapst
W3G910-GV02-01/F03 ebmpapst
No.W3G910-GV02-01/F03
SKU:
0 Sold
ebmpapst, Axial Fan, 910mm, 400V, 2880W, 34930m³/h, 190Pa, 1000rpm, 74dB
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
Quantity:
0 in stock