  • W3G710-GO81-01/A01 ebmpapst
1/1
  • W3G710-GO81-01/A01 ebmpapst
W3G710-GO81-01/A01 ebmpapst
No.W3G710-GO81-01/A01
SKU:
0 Sold
ebmpapst, Axial Fan, 710mm, 400V, 930W, 15940m³/h, 125Pa, 900rpm, 69dB
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
Quantity:
0 in stock