  • W6D800-GD01-01/F12 ebmpapst
  • W6D800-GD01-01/F12 ebmpapst
1/1
  • W6D800-GD01-01/F12 ebmpapst
  • W6D800-GD01-01/F12 ebmpapst
W6D800-GD01-01/F12 ebmpapst
No.W6D800-GD01-01/F12
SKU:
0 Sold
ebmpapst, Axial Fan, 800mm, 400V, 1940W, 24110m³/h, 160Pa, 880rpm, 70dB
Received successfully
Coupon Code
CONTINUE SHOPPING
Quantity:
0 in stock